Poradenstvo na mieru Vašim potrebám

Nech sa páči, prečítajte si, aké služby ponúkame.
Due diligence a reštrukturalizácia

Pri akvizícii podniku, alebo jeho časti, alebo pri reorganizácií spoločností vzniká potreba poznať čo najobjektívnejší stav finančného zdravia spoločnosti k stanovenému dátumu. Za týmto účelom poskytujeme služby Due Diligence, pri ktorých zhodnotíme finančné zdravie spoločnosti z pohľadu účtovníctva a daní. Pre právne analýzy spolupracujeme s externou advokátskou kanceláriou. Výsledkom je analýza rizík, ktoré umožňujú klientovi znížiť riziká plánovanej transakcie.

Fúzie a akvizície
Svojim klientom ponúkame komplexné ekonomické poradenstvo pri tuzemských a zahraničných fúziách a akvizíciách, a to v úzkej spolupráci s externými odborníkmi z rôznych oblastí poradenstva a rôznych jurisdikcií. Máme skúsenosti s reorganizáciou podnikov, tvorbou medzinárodných holdingových štruktúr a s prípravou sprievodnej dokumentácie.
Audit

Overenie účtovnej závierky audítorom. Túto službu spoločnosť MIS neposkytuje svojim klientom priamo, ale prostredníctvom externého audítora.

Virtual office
  • Sídlo spoločnosti
  • Preberanie pošty
  • Preposielanie a scanovanie pošty
  • Prenájom zasadacej miestnosti
  • A iné
Špecifické požiadavky

V prípade, že máte záujem o špecifickú asistenciu v oblasti poradenstva a ostatných služieb, pokojne nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára. Určite pre Vás nájdeme vhodné riešenie.

V tejto kategórii služieb spomíname tie najhlavnejšie služby. Naša spoločnosť poskytuje komplexné poradenstvo pre podnikateľov. Venujeme sa rôznym oblastiam poradenstva a spolupracujeme aj s expertmi z advokácie, prípadne znalcami. V prípade, že máte záujem o naše služby, kontaktujte nás prosím pomocou kontaktného formulára a my Vám zašleme cenovú ponuku.