Účtovníctvo

Nech sa páči, prečítajte si, aké služby ponúkame.
Účtovnictvo

Pre našich klientov zabezpečujeme vedenie účtovníctva. Chápeme, že sa potrebujete venovať svojmu podnikaniu. Účtovníctvo nechajte na nás. Máme s ním viac ako 25 ročné skúsenosti.

Implementácia účtovných systémov

Pomáhame začínajúcim podnikateľom s nastavením účtovníctva. Podľa oblasti, v ktorej klient podniká, mu nastavíme celý systém účtovania, od zostavy analytických účtov, až po typy účtovných dokladov.

Rekonštrukcia a optimalizácia účtovníctva

Často nás vyhľadávajú klienti, ktorí majú chybne nastavené procesy v účtovníctve, či už kvôli neodbornému prístupu, alebo len kvôli nedostatku času. Máme s účtovníctvom bohaté skúsenosti. Radi Vám pomôžeme a nastavíme ho tak, aby ste sa mohli venovať Vášmu podnikaniu.

Reporting a účtovná závierka

V prípade, že potrebujete pomôcť so zostavením účtovnej závierky, tak sa obráťte na nás. Či už sa jedná o riadnu, alebo mimoriadnu účtovnú závierku, radi Vám s jej zostavením pomôžeme.

Špecifické požiadavky

V prípade, že máte záujem o špecifickú asistenciu v oblasti účtovníctva, pokojne nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára. Určite pre Vás nájdeme vhodné riešenie.

Zjednodušene povedané, v zmysle zákona o účtovníctve potrebuje viesť účtovníctvo každý podnikateľ. Či už sú to obchodné spoločnosti alebo malí živnostníci. Účtovná legislatíva je veľmi pestrá a rok čo rok sa prispôsobuje medzinárodným štandardom. Pravidelne sa paragrafy menia a dopĺňajú a preto je pre Vás potrebné, aby ste mali účtovníctvo spracované vždy v zmysle platnej legislatívy. Naši partneri a zamestnanci sa pravidelne školia a vzdelávajú, preto sa na nás môžete v tejto oblasti spoľahnúť. Účtovníctvo nás baví.
Sme na trhu už viac ako 25 rokov a máme bohaté skúsenosti s rôznymi účtovnými prípadmi a spoločnosťami, ktoré s nami spolupracovali. V prípade, že máte záujem o naše služby, kontaktujte nás prosím pomocou kontaktného formulára a my Vám zašleme cenovú ponuku.